HOLLISTER

COVID-19 ve Tedarik Zinciri Güncellemesi

Değerli Müşterilerimiz ve Ortaklarımız, sizin için buradayız.

COVID-19'un yayılmasıyla ilgili durum ve ihtiyaçlar dünya çapında gelişmeye devam ediyor ve hepimiz için benzersiz ve bireysel zorluklar getiriyor. Pek çok endişenizi paylaşıyoruz ve sizin için burada olmaya ve ürünlerle ilgili sorularınız ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bizden duymanız için önemli olduğunu bildiğimiz gerçekler şunlardır:
  • Bu zorlu süre boyunca tamamen açık kaldık ve normal şekilde tedarik etmeye devam ediyoruz.
  • Normal işletme seviyelerinin üzerinde stok oluşturmaya devam ettiğimiz için gelecekteki arzda herhangi bir kesinti beklemiyoruz.
  • Müşteri hizmetleri ekiplerimiz, ürünle ilgili sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye devam ederken, evden de çalışabilir.
  • Danimarka, İrlanda, Litvanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan üretim tesislerimiz, devam eden tedarik ihtiyaçlarını karşılamak için özenle çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarımızı tesislerimizde çalışmaya devam ederken tehlikelerden uzak tutmaya yardımcı olmak için birçok ABD ve Avrupa Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri tavsiyeleri ve yerel yönetim yönergeleri oluşturduk.

Hollister Incorporated Başkanı ve CEO'su V. George Maliekel, “Başkalarına hizmet etmeye odaklanan şirket misyonumuz, kriz zamanlarında çok daha kritiktir” dedi. “Bu küresel salgın sırasında önceliklerimiz iki yönlü; önce kendimize, sevdiklerimize ve birbirimize bakmak, böylece her gün bize güvenen hastalarımızla ilgilenebilmektir.”

COVID-19 durumunu yakından izlemeye devam ediyoruz ve uygun olduğunda yeni gelişmeleri paylaşacağız.