HAKKIMIZDA

HEKİMSAN MEDİKAL A.Ş.

Hekimsan Medikal, 1990 yılında Dr. Haluk Altınışık tarafından Ankara’da kurulmuş ve kuruluşundan itibaren Hollister Incorporated Amerika’nın Türkiye temsilcisi olarak faaliyet göstermiştir. Kurulduğu yıldan bu yana sektörde her ne koşulda olursa olsun hastalarımız için kesintisiz ürün temini ve servis sağlama temel prensibi ile hareket eden Hekimsan Türkiye’de ostomi ürünleri konusunda lider firmalardan birisi olmuştur.

Misyonumuz

Misyonumuz, “Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanan insanlar için hayatı daha kolay ve yaşanabilir kılmak”tır. Her zaman en temel odak noktamız, hizmet ettiğimiz insanlar için önemli olanın ne olduğunu sorgulamak olmuştur.

Vizyonumuz

En büyük motivasyonumuz ve birincil gurur kaynağımız, hastalarımızın ürünlerimize duydukları güvendir. En büyük tutkumuz, zorlayıcı tıbbi süreçlerden geçen hastalarımıza en iyi hizmeti verebilmektir. Hastalarımızın ihtiyaçlarını dinliyoruz ve onlara derin bir empatiyle yaklaşarak yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Hekimsan çalışanları daima ortak hedeflerde buluşmuş bir takım olarak hareket eder. Bizi bir araya getiren, bireylerin hayatında gerçek bir fark yaratma arzumuzdur. Başarımızın kaynağı koşulsuz şartsız hasta memnuniyeti anlayışımızdır. Her zaman kendimize “Hastalarımıza daha iyi nasıl yardımcı olabiliriz?” sorusunu yöneltiriz ve bu soru doğrultusunda işimizin her bir alanını ve aşamasını değerlendirip, kararlarımızı bu doğrultuda alırız. Çalışanlarımıza “Kalite detaylarda gizlidir” vizyonu hep ışık tutmuştur.

Çalışma prensiplerimiz...
  • Kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak,
  • Koşulsuz hasta memnuniyeti sağlamak,
  • Sürekli ve yeterli stok bulundurmak,
olarak özetlenebilir.

FARKI BİRLİKTE YARATALIM!

Saygılarımızla,

Hekimsan Medikal A.Ş.